شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1399، سال جهش تولید-
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹ دوشنبه ۳ آذر
ماموریت

ایجاد و بهره برداری از تاسیسات مربوط به تامین پایدار نیازهای پایه آب ‫شرب و بهداشتی و همچنین جمع آوری ، انتقال ، تصفیه فاضلاب و استفاده مجدد و ‫یا دفع بهداشتی پساب مطابق با استانداردهای ملی میباشد . ‫این شرکت با توسعه ، بازسازی و بهسازی شبکه ها و تاسیسات آب و فاضلاب ‫و بهره برداری بهینه از منابع و امکانات موجود و ایجاد بستر مناسب برای حضور ‫بخشهای خصوصی در صدد است تا خدمات آب و فاضلاب را با استفاده از روشهای ‫مختلف فنی و اقتصادی و مطابق استاندارهای ملی و بین المللی در اختیار جامعه ‫قرارداده و با اعمال مدیریت تقاضا در جهت بهبود الگوی مصرف آب فرهنگ سازی ‫نماید .

‫این شرکت با تکیه بر ویژگیهای ممتازی نظیر مدیریت کارآمد ، توان فنی ‫و تخصصی ، تحقیقات علمی کاربردی ، منابع انسانی مجرب و تشکیلات فراگیر و با ‫بکارگیری فن آوری های نوین ، تجارب و دانش فنی کارکنان و با توسعه بخشهای ‫خصوصی در جهت ارتقای کیفیت عرضه خدمات مربوطه با رعایت حقوق ذینفعان و ‫تامین رضایت مشترکین و با حفط موازین زیست محیطی و رویکرد اقتصادی ایفای ‫نقش مینماید

تاریخ به روز رسانی:
1397/09/24
تعداد بازدید:
135
نویسنده:
مدیر سایت
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal