شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
سال 1403، سال جهش تولید با مشارکت مردم
 
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
بیانیه حریم خصوصی
چیستی و اهداف بیانیه حریم خصوصی :

اطلاعات شخصی هر فرد ،بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت انها در فعالیت های جاری می گردد . هدف از این بیانیهآگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت ،از جانب شما دریافت می گردد.

برخی از موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی:

این سازمان بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید

ارائه اهداف از گرفتن برخی اطلاعات :

اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان ،صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاعو اجازه قبلی ،با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

فناوری های به کارگرفته در دریافت اطلاعات :

این سایت جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده میکند.کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است،که معمولا بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هر گونه داده ای جهت اجرای فرامین و کد های کامپیوتری است ، ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت ،قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی شما را ندارد.

برخی از اطلاعات که از کاربران ثبت خواهد شد:ثبت نشانی IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم

برخی از وقایع که ناشی از ارائه اطلاعات افراد در وبگاه حادث می شود :

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما ، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفت و گو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید . در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات ، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

تاریخ به روز رسانی:
1398/04/09
تعداد بازدید:
17371
نویسنده:
مدیر سایت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:25
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان می باشد. بیانیه حریم خصوصی
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران که از طریق فرمهای موجود در سایت تکمیل و ارسال میشود محرمانه تلقی شده و حریم شخصی افراد کاملا محفوظ خواهد ماند.
Powered by DorsaPortal